Penzion Chvojkovský mlýn, Jesenice

Podbořánky 31, Jesenice, 27033
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Chvojkovský mlýn se sportovním areálem se nachází v chráněné oblasti Jesenického parku na hranici okresů Plzeň - sever a Rakovník, na samotě přímo u lesa.Nejbližší obec Žihle je vzdálena 3 km.

Další informace

Ubytovací kapacita penzionu je 106 lůžek. V budově penzionu máme 12 pokojů s 59 lůžky a 6 rodinných vytápěných chat se 47 lůžky. Ve 2 poschodí je prostorná společenská místnost kterou využívají především školy a školky v přírodě. Hostům střediska nabízíme přístup na internet (wifi připojení). V letní sezóně je otevřen kiosek s venkovním posezením. Ke sportovnímu vyžití pro ubytované hosty je k dispozici víceúčelové hřiště, profesionální fotbalové hřiště schválené ČMFS, travnaté plochy, ping - pong stoly,  plavecký bazén 25m, prostorné ohniště na opékání. 

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Jednolůžkový pokoj
430 Kč
Plná penze
240 Kč
Polopenze
150 Kč
Snídaně
80 Kč

Snídaně v ceně


cena je stejná pro pokoje i chaty . cena je počítána za lůžko . děti mají cenu nižší

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Společenské prostory
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
59
Čtyřlůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
60
Pětilůžkové pokoje
2
Šestilůžkové pokoje
4
Třílůžkové pokoje
1

Restaurace

Hostům nabízíme stravování výborné české kuchyně a to formou polopenze ,či plné penze.
V penzionu je jídelna s barem s kapacitou 60 míst. Jídelna je vybavena UHD 4K TV - DVD přehrávačem, místnost se využívá ke stravování ubytovaným hostům

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Golf
Tenisový kurt

Okolí

Hrajete rádi golf ? náš penzion je vzdálen 3 km od golfového 9 jamkového parku Podbořánky V okolí našeho Rekreačního střediska jsou krásné lesy jako stvořené pro pěší turistiku, ale i cykloturistiku vede zde cyklotrasa baroko 1. Zdejší lesy jsou velkým lákadlem pro milovníky houbaření a sběrače lesních plodů. V nedalékém okolí se nachází spousta kulturních památek: např.nejmenší městečko v Evropě Rabštejn nad Střelou, zámek Manětín, zámek Chyše, klášter Mariánský Týnec, klášter Plasy, atd..

Mapa

Autobus 3km
Vlak 3km
Velká mapa